II. místo v soutěži WebTop100 2018

Když jsme se před dvěma roky rozhodli změnit dodavatele našeho webu a e-shopu, nebylo to jednoduché. Na IT trhu je spousta firem a zákazník se musí v nabídce pečlivě zorientovat. Dnes již můžeme říci, že jsme měli ve výběru šťastnou ruku.

Rozhodli jsme se pro společnost Giant interactive s.r.o. a především díky ní náš e-shop právě získal druhé místo v prestižní soutěži WEBTOP100 2018. KAMA se tak ocitá ve vybrané společnosti značek jako Fotoškoda, GANT, Probio nebo Alza. Komplexní obsahové, grafické, uživatelské i technické hodnocení zpracovávají vybraní experti z oboru. Na druhé straně e-shop hodnotí naši návštěvníci a my podle řady ohlasů můžeme jen potvrdit, že se projekt výjimečně povedl. Naše gratulace putuje především našim partnerům do společnosti GIANT.

top800

Více ZDE

Rychlé odkazy

Naši prodejci

Najděte si prodejce ve vašem blízkém okolí

Prodejci

Zakázková výroba

Dárky klientům nebo zaměstnancům

Mám zájem

Firemní prodejna

V Praze 6 v ulici Kamýcká 241. Po dobu rekonstrukce firmy prodej NEPŘERUŠEN!

kontakt
Váš košík je prázdný
UPOZORNĚNÍ všem zákazníkům. Od 1. 3. 2020 do konce května máme zavřenou firemní prodejnu. Provoz e-shopu, kanceláře, expedice, vyzvedávání objednávek a výroby NEPŘERUŠEN! Děkujeme za pochopení a těšíme se na shledanou ve zcela nové dvojnásobně zvětšené prodejně KAMA.