Při naší práci jsme za dlouhá léta potkali a stále potkáváme spoustu zajímavých lidí. Inspirují nás jejich příběhy a často zjišťujeme, že jejich práce, hodnoty a způsob života se v mnohém podobají tomu, jak žijeme a pracujeme my v Kamě.
Rozhodli jsme se vás postupně s některými seznámit. O čem je tato galerie osobností pochopíte záhy z klíčových slov, která každého našeho KAMAráda charakterizují.

Věříme, že pro vás budou jejich příběhy (9)
pozitivní inspirací.

vodní slalomářka
Amálie Hilgertová
Instagram Facebook

Prudká voda – chlad a nepohodlí – zručnost – dřina – rychlost – radost z vítězství

Když člověk vyroste ve vodácké rodině a velkou část dětství prožije u vody, je hodně pravděpodobné, že se bude inspirovat a do života vykročí podobným směrem. Tak to nakonec přirozeně šlo i u Amálie, která je nyní již českou reprezentantkou s řadou skvělých umístění jak na ME, tak na MS.

I přes obrovskou dřinu a často velké nepohodlí se Amálie, která odmítá dělat věci jen tak napůl, stala profesionální sportovkyní a špičkovou kajakářkou. O tom, že je cílevědomou osobností svědčí i fakt, že studuje VŠ. Být vrcholovou sportovkyní není na celý život a vzdělání se může vždycky hodit, ať později v životě Amálie půjde svou cestou nebo bude pokračovat ve známé rodinné firmě HIKO.

Vidíte, a zase rodinná firma. To máme rádi, to jsou naši KAMArádi https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7f/1/16/1f60a.png

Váš košík je prázdný

Tyto produkty jsou z jiného materiálu, odstín barev se může lišit.

Načítám výsledky…