Committee Olympic Andorra Official sponsor of
ANDORRA OLYMPIC TEAM
Committee Olympic Andorra Official sponsor of
ANDORRA OLYMPIC TEAM

Kdo jsou naši KAMArádi?

Při naší práci jsme za dlouhá léta potkali a stále potkáváme spoustu zajímavých lidí. Inspirují nás jejich příběhy a často zjišťujeme, že jejich práce, hodnoty a způsob života se v mnohém podobají tomu, jak žijeme a pracujeme my v Kamě.

Rozhodli jsme se vás postupně s některými seznámit. O čem je tato galerie osobností pochopíte záhy z klíčových slov, která každého našeho KAMAráda  charakterizují.

Věříme, že pro vás budou jejich příběhy pozitivní inspirací.

 

ma001

TALENT – ŠARM – PÍLE – STUDIUM – ŠTĚSTÍ –  PRÁCE


Nejnovější tváří Kamy je nadějný a sympatický herec Marek Adamczyk, který se poznal s řadou našich zaměstnanců osobně. Hned se dozvíte jak.

Marek si oblíbil Kamu. Naše oblečení nosí prakticky denně. Běžně chodí v našich svetrech do divadla, na rozhovory i natáčení a my jsme za to rádi, protože český herec propaguje českou značku.  

Svou roli ambasadora Kamy se Marek rozhodl povýšit tím, že si navrhnul u nás vlastní čepici. Prý z důvodů, že mu žádná čepice nikdy nesedla a dokonce prý neslušela :-o)

A tak nás začal navštěvovat a spolu s designérem Adamem a technoložkou Jarkou pořád něco vymýšleli a jak to všechno dopadlo se dozvíte od 10.1.2022 na našich stránkách, Instagramu, Facebooku i v malingu.

m01iiiiii
m2m3

 

 
 
am00_1

PRUDKÁ VODA – CHLAD A NEPOHODLÍ – ZRUČNOST – DŘINA RYCHLOST – RADOST Z VÍTĚZSTVÍ


Když člověk vyroste ve vodácké rodině a velkou část dětství prožije u vody, je hodně pravděpodobné, že se bude inspirovat a do života vykročí podobným směrem. Tak to nakonec přirozeně šlo i u Amálie, která je nyní již českou reprezentantkou s řadou skvělých umístění jak na ME, tak na MS.

I přes obrovskou dřinu a často velké nepohodlí se Amálie, která odmítá dělat věci jen tak napůl, stala profesionální sportovkyní a špičkovou kajakářkou. O tom, že je cílevědomou osobností svědčí i fakt, že studuje VŠ.  Být vrcholovou sportovkyní není na celý život
a vzdělání se může vždycky hodit, ať později v životě Amálie půjde svou cestou nebo bude pokračovat ve známé rodinné firmě HIKO.

Vidíte, a zase rodinná firma. To máme rádi, to jsou naši KAMArádi https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7f/1/16/1f60a.png

https://www.instagram.com/hilgertova_amy/

am01
am2am3

 
v00

POHYB – PESTRÉ ZÁJMY – SOUTĚŽIVOST -  AMBICE – PRÁCE - ZODPOVĚDNOST – RODINA - SPOKOJENOST
    

On běžec, hokejista, golfista, surfer, trenér a především fotograf a zodpovědný táta. Přemek Vida je vpravdě vzorem soudobého aktivního muže, který ctí zodpovědný přístup k práci, rodině a dětem. Na otázku jak by svou rodinu charakterizoval Přemek odpovídá, jsme aktivní rodina, co je pořád v pohybu. Milujeme hory, přírodu, cestování, sport, zvířata a jeden druhého.

Neméně sympatický přístup k aktivnímu životu a výchově dětí má také Přemkova manželka, bývalá 2. Česká Vicemiss 2006 Barbora Vida Kolářová. Říká, nemáme představu, že bychom vychovávali profesionální sportovce, ale chceme holkám být příkladem, že pohyb přináší radost, zábavu, zážitky a taky kamarády.

A my říkáme, co víc si přát, než spokojeně kráčet životem, mít práci, své zájmy a harmonickou rodinu. Když tohle lidé dokážou naplnit, věřte, že to není málo.

https://www.instagram.com/premekvida/
https://www.instagram.com/baravida/
https://www.instagram.com/mujzivotseliamadlen/

v01
v02v03

 

h00_1

PŘEKONÁVAT SEBE SAMA – SDÍLET ZÁŽITKY – PLNIT SI CESTOVATELSKÉ SNY – DOPŘÁT SI I BLÁZNIVÝ NÁPAD – ROZLIŠOVAT CO JE V ŽIVOTĚ DŮLEŽITÉ A CO NE
    

I když se Hanka na svém webu označuje mimo jiné jako „třeštiprdlo“, je v jádru člověkem s láskou a úctou k přírodě a lidem. Miluje zimu a stálé objevování přírody. Co je na ní sympatické, že otevřeně přiznává své lenosti, své strachy, ale jde přes ně. Miluje hory, ale zároveň k nim má respekt a i když na GR20 to chtěla několikrát už vzdát, nakonec cestu dokončila. Má své sny a cestovatelské touhy a můžeme věřit, že udělá maximum pro to, aby došla i na ten Severní pól.

O své zážitky se dělí na přednáškách a téma není jen jak si užívat krás přírody a cestování s kamarády. Neváhá dát najevo, že k přírodě se musíme chovat uctivě a civilizovaně. Tak třeba vyrazí na akci sběru odpadu na krkonošských stezkách, odpadu po lidech, kterým jisté vlastnosti chybí.

Jsme rádi, že se Hanka stává naší novou KAMArádkou.

https://hanajampilkova.cz

H01
H02H03 

 

igy01_2

DVĚ VÁŠNĚ, RYBAŘENÍ A FOTOGRAFOVÁNÍ – NAPĚTÍ – ZÁBAVA – CESTOVÁNÍ – KAMARÁDI – ŽIVOTNÍ NADHLED
  
 

Rybář muškař, fotograf a cestovatel. To jsou témata, o nichž by Igor Slavík mohl vyprávět do nekonečna. Spontánní a empatický člověk zjevu dobrotivého Santa Clause každého dostane prvním stiskem ruky. Drsné ruky, která s jemností šperkaře zhotovuje umělé rybářské mušky roztodivných názvů jako Rockerky, říční nymfy, pstruhové streamery, aby s nimi pak vyrazil na lov a zasekl tečkovaného 67cm dlouhého „potočáka“. To je to vzrušení a atavistický pud, který nás lidi odnepaměti vede do přírody něco ulovit. 

Příroda, to jsou ale také neopakovatelné scenérie a prchavé okamžiky. Ať doma, nebo při cestách po celém světě je Igor zachycuje v jednom okamžiku krátké expozice fotoaparátu.
Svým přístupem k životu a vůbec ryzím naturelem Igor přesně odpovídá tomu, o čem je tato rubrika s řadou fantastických lidí, s nimiž se zkřížily naše životní cesty. Je to radost. To jsou naši KAMArádi.

igy02
igy03igy04 

@igi_flyfish
www.muskarskezavody.cz 

 

prouportret

RADOST - KRÁSA - ADRENALIN -  CESTA - VYTRVALOST - CÍL
  
 

Fotograf Michal Prouza je srdcem cestovatel, snowboardista, surfař, ale především sběratel výjimečných okamžiků prostřednictvím svých objektivů. Z jeho fotografií vyzařuje radost ze života, zážitků a dobrodružství. Miluje extrémní sporty, ale jeho tvorba nepostrádá ani  humor, poetiku a smysl pro krásu lidí a přírody.

Jeho talent pro kompozici a vystihnutí správného okamžiku pro stisknutí spouště je vidět na první pohled. Protože přistupuje k fotografování poctivě a s otevřeným srdcem, stává se pro něj práce zábavou, což zcela zapadá do našich představ o přístupu k životu.

pr01
cache (1)cache (21) 

www.facebook.com/prouzic 

 

jirka prtret_3

VĚRNOST - ODDANOST - LÁSKA K PŘÍRODĚ - VYTRVALOST


Pouto mezi Jirkou a jeho čtyřiceti „alaskány“ je svou opravdovostí odzbrojující ...

Musher Jirka Vondrák miluje zimu a přírodu stejně jako my! Krkonošský vůdce smečky dává svým psům všechno a ti mu jeho oddanost, vloženou energii a lásku vrací v podobě mnoha úspěchů na českých i mezinárodních závodech. A ač mu ne vždy přálo štěstí z důvodů nejrůznějších zranění či nemocí, patří dnes Jirka po právu ke špičce českého mushingu.

Mushing. To není jen romantická jízda se psím spřežením zasněženou krajinou. Je to také každodenní tvrdá práce a starost o psí smečku. Práce jejíž odměnou jsou občas krvavé šrámy, ale nakonec spousta lásky a oddanosti zvířat k člověku. Nádhera https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7f/1/16/1f60a.png

http://www.psisprezeni.cz/

psi_oci
musher 390x360_1musher 390x360b
gari portret_2

NADŠENÍ - TRPĚLIVOST - ORIGINALITA - POCTIVÁ PRÁCE - INSPIRACE


Když se spojí nadšení, trpělivost a poctivá práce, vznikají krásné věci!

Sami o tom víme své a i proto fandíme Honzovi Králíčkovi. Ve staré stodole zbudoval malou dílnu a v ní ručně vyrábí unikátní kožené pásky. Hlavními surovinami jsou hovězí kůže a dřevo z padlých větví, díky kterým dostávají spony opasků unikátní tvary.

http://garibaldicraft.cz/

gari800x360
gari390x360agari390x360
kufina

VYTRVALOST - PÍLE - PRACOVITOST - ENERGIE - VŠESTRANNOST 


Být výjimečný v pěti naprosto odlišných sportech není pouze o talentu!

Honza podřídil modernímu pětiboji naprosto všechno! Vytrvalostí, pílí a tvrdým tréninkem to v roce 2016 dotáhl až na olympiádu v Riu, což byl jeho splněný sen. Baví nás pozorovat Honzův vývoj, jeho úspěchy i to s jakou houževnatostí bojuje dál, i když se zrovna nedaří! Tím vším je pro nás Honza inspirující…

MS 2014 bronzová medaile
MS 2016 zlatá medaile

https://www.facebook.com/kufjan/

ku1

ku2ku3 

 

 

 

 

 

 

Rychlé odkazy

Naši prodejci

Najděte si prodejce ve vašem blízkém okolí

Prodejci

Zakázková výroba

Čepice, svetry a další doplňky vyrábíme i na základě požadavků zákazníka. Vhodné pro firmy, kluby, reklamní účely, dárky, atp.

Mám zájem

Firemní prodejna

V Praze 6 na Kamýcké 241/2c se nachází sídlo firmy, výroba i velká firemní prodejna s největším výběrem produktů KAMA v ČR

kontakt
Váš košík je prázdný

Tyto produkty jsou z jiného materiálu, odstín barev se může lišit.

Načítám výsledky…

4.- 8.7. máme ZAVŘENO. Expedice objednávek bude pokračovat od 11.7. Děkujeme za pochopení.