Kdo jsou naši KAMArádi?

Při naší práci jsme za dlouhá léta potkali spoustu zajímavých lidí. Inspirují nás jejich příběhy a často zjišťujeme, že jejich práce, hodnoty a způsob života se v mnohém podobají tomu, jak žijeme a pracujeme my v Kamě.

 Rozhodli jsme se vás postupně s některými seznámit. O čem je tato galerie osobností pochopíte záhy z klíčových slov, která každého našeho KAMAráda  charakterizují.

Věříme, že pro vás budou jejich příběhy pozitivní inspirací.

 

jirka prtret_3

VĚRNOST - ODDANOST - LÁSKA K PŘÍRODĚ - VYTRVALOST


Pouto mezi Jirkou a jeho čtyřiceti „alaskány“ je svou opravdovostí odzbrojující ...

Musher Jirka Vondrák miluje zimu a přírodu stejně jako my! Krkonošský vůdce smečky dává svým psům všechno a ti mu jeho oddanost, vloženou energii a lásku vrací v podobě mnoha úspěchů na českých i mezinárodních závodech. A ač mu ne vždy přálo štěstí z důvodů nejrůznějších zranění či nemocí, patří dnes Jirka po právu ke špičce českého mushingu.

Mushing. To není jen romantická jízda se psím spřežením zasněženou krajinou. Je to také každodenní tvrdá práce a starost o psí smečku. Práce jejíž odměnou jsou občas krvavé šrámy, ale nakonec spousta lásky a oddanosti zvířat k člověku. Nádhera https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7f/1/16/1f60a.png

http://www.psisprezeni.cz/

800x360_2
musher 390x360_1musher 390x360b

 

gari portret_2

NADŠENÍ - TRPĚLIVOST - ORIGINALITA - POCTIVÁ PRÁCE - INSPIRACE


Když se spojí nadšení, trpělivost a poctivá práce, vznikají krásné věci!

Sami o tom víme své a i proto fandíme Honzovi Králíčkovi. Ve staré stodole zbudoval malou dílnu a v ní ručně vyrábí unikátní kožené pásky. Hlavními surovinami jsou hovězí kůže a dřevo z padlých větví, díky kterým dostávají spony opasků unikátní tvary.

http://garibaldicraft.cz/

gari800x360
gari390x360agari390x360

 

kufina

 

VYTRVALOST - PÍLE - PRACOVITOST - ENERGIE - VŠESTRANNOST 


Být výjimečný v pěti naprosto odlišných sportech není pouze o talentu!

Honza podřídil modernímu pětiboji naprosto všechno! Vytrvalostí, pílí a tvrdým tréninkem to v roce 2016 dotáhl až na olympiádu v Riu, což byl jeho splněný sen. Baví nás pozorovat Honzův vývoj, jeho úspěchy i to s jakou houževnatostí bojuje dál, i když se zrovna nedaří! Tím vším je pro nás Honza inspirující…

MS 2014 bronzová medaile
MS 2016 zlatá medaile

https://www.facebook.com/kufjan/

ku1 

ku2ku3 

 
 

 

Rychlé odkazy

Naši prodejci

Najděte si prodejce ve vašem blízkém okolí

Prodejci

Zakázková výroba

Dárky klientům nebo zaměstnancům

Mám zájem

Firemní prodejna

Máme prodejnu na Praze 6 v ulici Kamýcká

kontakt
Váš košík je prázdný