Committee Olympic Andorra Official sponsor of
ANDORRA OLYMPIC TEAM
Committee Olympic Andorra Official sponsor of
ANDORRA OLYMPIC TEAM

Výjimečné prestižní ocenění "ŘÁD VAVŘÍNU 2021"

mm_1

Zakladatelka a majitelka společnosti KAMA paní Mahulena Pertlová, byla včera oceněna Hospodářskou komorou České republiky, jmenovitě jejím prezidentem Vladimírem Dlouhým Řádem Vavřínu 2021. Jedná se o čestné a prestižní ocenění vyjadřující respekt a uznání významným osobnostem a podnikatelským subjektům.

Řád Vavřínu zohledňuje především celoživotní dílo, společenský dopad, mezinárodní nebo jiný přesah. Je udělován osobnostem, které reprezentují a významně podporují Českou republiku a také těm, kteří vytváří nadčasové hodnoty a jejichž práce a činy nechávají trvalou stopu ve společnosti.

Udělování Řádu Vavřínu má tradici od r. 2012. Význam a dosah tohoto ocenění nejlépe vystihuje výběr doposud vyznamenaných osobností. Byli jimi například Meda Mládková, Šimon Pánek, Dana Němcová, Vladimír Beneš, Karel Gott, Jiří Bartoška, Věra Čáslavská, Dana Drábová, Václav Havel, Marta Kubišová, Petra Kvitová, Jaromír Jágr, Jefim Fištejn, Lucie Bílá, Petr Fiala, Václav Moravec, a další.

Slavnostní předávání se uskutečnilo 12. října 2021 v Hudebním divadle Karlín. Účast významných osobností, zástupců veřejné správy, členů a partnerů Hospodářské komory ČR zvýraznila výjimečnost této události.

Letošními laureáty společně s paní Mahulenou Pertlovou z Kamy, byli herečka Iva Janžurová, majitel společnosti Lasvit Leon Jakimič, dvojnásobný olympijský vítěz Lukáš Krpálek, hudebník a producent Michal Dvořák a další. Více ZDE  

S ohledem na význam instituce Hospodářské Komory ČR a zároveň výběr letošních či dříve oceněných laureátů, se jedná o doposud nejvýznamnější ohodnocení 32 let trvající podnikatelské činnosti Mahuleny Pertlové.

Ve svém projevu paní Mahulena poděkovala Hospodářské komoře, ale také všem příznivcům značky KAMA, rodině a celému pracovnímu týmu své firmy KAMA.  

0102

03

¨04

rad

 

Rychlé odkazy

Naši prodejci

Najděte si prodejce ve vašem blízkém okolí

Prodejci

Zakázková výroba

Čepice, svetry a další doplňky vyrábíme i na základě požadavků zákazníka. Vhodné pro firmy, kluby, reklamní účely, dárky, atp.

Mám zájem

Firemní prodejna

V Praze 6 na Kamýcké 241/2c se nachází sídlo firmy, výroba i velká firemní prodejna s největším výběrem produktů KAMA v ČR

kontakt
Váš košík je prázdný

Tyto produkty jsou z jiného materiálu, odstín barev se může lišit.

Načítám výsledky…

4.- 8.7. máme ZAVŘENO. Expedice objednávek bude pokračovat od 11.7. Děkujeme za pochopení.