Produkty

Běžecká čepice Kama A97 - Canada

  • Již více jak 10 let dodáváme závodní a volnočasové čepice a čelenky reprezentantům CANADA NATIONAL BIATHLON TEAM. Díky kanadským špičkovým sportovcům, kteří si oblíbili kvalitu českého výrobku je Kama vidět mezi nejlepšími biatlonisty světa na všech závodech Světového poháru a Olympijských her. Naše výrobky pro vrcholové sportovce nejsou pouhými nosiči reklamy. Jsou to funkční výrobky z materiálů jako Lycra, Thermolite, Windstopper, které jsou průběžně testovány vrcholovými sportovci a upravovány podle jejich požadavků. Mají odladěné střihy, ploché švy, při použití Windstopperu chrání v čelní partii před prochladnutím, zároveň odvádějí pot a zůstávají suché. Tato exkluzivní kolekce je k dostání pouze v našem e-shopu.

  • Závodní běžecká čepice kombinující 2 funkční materiály.
  • Lycra® pro elasticitu a přiléhavost.
  • Thermolite® pro odvádění potu a tepelný komfort.
  • Univerzální velikost
Vybrat barvu / velikost

490 Kč Cena s DPH
Ks   Související zboží  


Velikosti
Materiál
Údržba


Thermolite
 

  • Uvnitř produktu materiál Thermolite
  • Prostřednictvím provzdušněných dutých vláken poskytuje jednu z nejvyšších úrovní tepelné izolace
  • Díky profilu vláken je současně vysoce efektivním a rychlým odvaděčem vlhkosti
      
THERMOLITE® – Odvádějící vlhkost a hřejivý
www.invista.com


Thermolite® patří do kategorie izolačních a transportních materiálů. Jeho výjímečnost spočívá právě ve sloučení těchto dvou funkcí. V čepicích KAMA® označených visačkou Thermolite® naleznete tento materiál jako pruh jemného bílého froté po vnitřním obvodu výrobku.
LYCRA® - elastické vlákno
www.lycra.com


Materiál skládající se z polyamidového mikrovlákna a elastického vlákna Lycra od firmy Invista. Pozoruhodná schopnost vlákna Lycra roztáhnout se a vrátit do původního stavu zlepšuje vlastnosti všech čepic a čelenek, v nichž je toto vlákno použito. Dodává jim pohodlí a volnost pohybu, čepice lépe padne a udržuje si svůj tvar.


Základní pravidla pro ošetření výrobků z vlnyPraní v ruce
- výrobek je vhodné prát v ruce ve vlažné lázni 30°C max. Poté jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, nejlépe na ručníku. Při máchání postupně snižujte teplotu lázně, aby nedošlo k vysrážení nebo deformaci.


Praní v pračce
- výrobek je možné prát v pračce. Používejte výhradně program na vlnu, který respektuje šetrnější praní (přiměřenou teplotu a snížený počet otáček při odstřeďování).


- používejte jemné prací prostředky určené na vlnu a to jak pro praní v ruce tak i v pračce.


- nesušte výrobek na topném tělese. Pokud topení přesáhne teplotu 30°C, (a to je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se zahřeje taktéž nad 30°C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.


Nepoužívejte aviváž!

Pozor!
Praní v teplejší vodě (víc než 30°C) a dlouhé mletí v pračce výrobek znehodnotí, úplet zplstnatí a srazí se. Takto znehodnocený výrobek nelze reklamovat.