Produkty

Aktuality

 

16.2.2017

 

Podívejte se na Kamu v reportáži natočené Českou televizí.

 

 


 

14.2.2017


KAMArádi na Jizerské 50!

Na dnešní oficiální tiskové konferenci Jizerské 50 byl představen nejen unikátní retro svetr, který KAMA vyrobila k 50. výročí tohoto tradičního závodu, ale také náš běžkařský tým "KAMArádi",  jehož kapitánem je Kuba Kohák. Spolu s ním jsou členy týmu i další známé tváře, které se zúčastní nedělního závodu na 50 km! Nechte se překvapit...

 

 

 18. 11 . 2016

 

Po 18 letech se do České republiky vrací Mistrovství Evropy v krasobruslení. Pro účastníky a pořadatele KAMA vyrobila limitovanou kolekci svetrů a čepic.

Ambasadorovi šampionátu Lukáši Vernerovi svetr sluší a věříme, že jemu i všem ostatním sportovcům v něm bude příjemně a teplo.

 

 

Organizační tým šampionátu

 

 


Značka KAMA zahájila nový rok oceněním Business Superbrands 2017

 
2.1.2017 – Značka KAMA získala prestižní ocenění Business Superbrands 2017. Titul Superbrands, který je v České republice udělován po svém obnovení již pátým rokem, získávají pouze značky, které si svou nominaci zaslouží obchodními výsledky. Rozhodující slovo má expertní komise Business Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Bernou mincí při rozhodování jsou atributy jako známost, budování brandu, inovace či prestiž.

 

 

Více ZDE http://www.czechsuperbrands.com/

 

 


 

 

18. 11 . 2016

KAMA získává osvědčení za účast v programu Podnikáme odpovědně - CSR Corporate Social Responsibility a je vyhodnocena na 4.-5. místě.

 


 

 

NEČEKALI JSME TAKOVÝ ZÁJEM

Včerejší Den otevřených dveří v Kamě využilo nebývalé množství zákazníků a příznivců naší firmy. Přivedl je nejen zájem o mimořádný výprodej prototypů a vzorků z kolekce Kama, ale také možnost nahlédnout do zákulisí výroby.

Prakticky v hodinových intervalech jsme prováděli skupiny zájemců celým okruhem výroby a seznamovali je s detaily technologií a vůbec celým chodem rodinné firmy.


Tento překvapivý zájem nás moc potěšil a viděli jsme, že i pro návštěvníky to byl příjemný zážitek. 17. listopad v Kamě - Den otevřených dveří se tak stal již tradicí.

 

  


 

1. 11 . 2016

 

Pro velký zájem jsme uvedli do prodeje novinku, dětské pletené deky a polštáře.

 

 


 

12. 10 . 2016

 

Vedení naší společnosti navštívilo sídlo firmy GORE v německém Feldkirchenu. Od zástupců společnosti jsme obdrželi certifikát k výročí 20 leté úspešné spolupráce. Kromě obchodních jednání jsme návštěvu využili k exkurzi v nových laboratořích na testování výrobků s membránami GORE-TEX a GORE WINDSTOPPER.

Osobně jsme byli přítomni i testování nepromokavé čepice  KAMA AG-11, která byla přítomnými experty vyhodnocena jako zcela vyhovující funkční produkt a ve svém provedení 100% Merino wool s vodoodpudinou úpravou NANO, vložkou GORE-TEX, a vnitřní hydrofobní přízí Polycolon označena jako světově unikátní produkt.

 

 


   

 

 Klára, Mahulena, Jiří a Adam Pertlovi.

 


 

Od začátku podzimní a zimní sezony 2016/2017 dochází k vizuální inovaci log zanček GORE-TEX a WINDSTOPPER. KAMA má tu čest, být licencovaným partnerem společnosti W.L.GORE & Associates GmgH na zpracování těchto nejslavnějších mebrán v oděvním průmyslu již 20 let!

 

 

 

 

 

 


 

23.2 . 2016

 

Pro oficiální stránky Petra Čecha a jeho e-shop vyrábíme čepici/helmu v designu jeho pověstné ochranné přilby včetně vyšitého podpisu. Originální fan doplněk je možné zakoupit ZDE.

 

 


 

3.2 . 2016

Sport jménem metaná (není to curling) je velmi oblíbený v alpských zemích. Blíží se MS v Rittenu a my máme radost,
že řada soutěžních týmů si oblíbila české svetry KAMA. Organizační tým Mistrovství světa sáhnul po našem designovém bestselleru. Je jím model 471 nebo 371 s Windstopperem.


 

13. 1. 2016

Letošní řočník největšího běžeckého závodu na lyžích v ČR jehož je KAMA letitým partnerem byl hodně dramatický. Opět hrozilo, že se kvůli počasí závod nebude konat, což je pro tisíce závodníků, ale i pro nás partnery dost nervák. Pořadatelské agentuře a spoustě nadšenců, kteří na poslední chvíli po nocích vyráběli a naváželi sníh na trať paří velký kompliment. O tom, že se věc podařila a o J50 je stále větší zájem pár údajů ZDE


 

18. 12. 2015

U příležitosti premiéry nového filmu Vojty Kotka a Petra Kolečka - "Padesátka" KAMA poskytla pánům hercům stylové svetry s jeleny. Hvězdám filmového plátna sluší. Mohou slušet i vám, ještě pár jich tu máme Emotikona smilehttp://www.kama.cz/svetry/


 

11. 11. 2015

Nejsledovanější internetová televize STREAM.cz dnes zveřejnila 
v rámci pořadů "Vyrobeno v Česku" 10. díl s názvem 
Kama - České svetry a čepice pro zahraniční olympijské sportovce

 

 

 


 

9. 11. 2015

 

Obnovením smlouvy se Svazem lyžování ČR pokračujeme již osmnáctou sezónu v partnerské spolupráci.

 


 

1. 11. 2015

Dali jsme do prodeje nové ručně pletené modely  http://www.kama.cz/zimni-cepice/rucne-pletene/
 

23. 10. 2015

Dnes jsme měli exkurzi suchdolských dětí, které chtěly vědět jak se vyrábí čepice. Ukázali jsme jim pletací stroje, pařicí lis, pilu na textil a šití. Věříme, že kromě odřezků barevných hadříků o které byl velký zájem si všichni odnesli i nějaké poznání Emotikona smile

 


 

21. 10. 2015

KAMA je hlavním partnerem nového českého freeskifilmu eXcelent SEPARATION. Zveme všechny na premiéru, která se uskuteční tento pátek 23.10.2015 v hale Letná od 20:00h.
Součástí programu budou soutěže o spoustu cen od dalších partnerů akce. V rámci partnerství projektu KAMA vyrobila freestyle svetry a čepice SEPARATION, které se začnou prodávat na webu www.kamakadze.cz již v den premiéry!

 

 

 


 

15. 10. 2015 

12. 10. 2015

 

Dnes proběhlo focení svetrů TheTapTap na modelkách a modelech pro něž byly na míru vyrobeny.
Veselá partička známých muzikantů nám zapózovala v ateliéru a v následujících dnech pokračuje v podzimním turné.
Jedním z vrcholů sezóny jistě bude koncert ve Státní opeře Praha. Věříme, že svetry KAMA přispějou k pohodě hudebníků
při náročném cestování za svými diváky a fanoušky. 
 
Skvělým muzikantům a lidem z TheTapTap náleží to nejlepší co v Kamě umíme. Svetr je vyroben ze 100% Merino vlny s vodoodpudinou úpravou NANOtech. Dodavatel přízí firma Schoeller jako první na světě vyvinula úpravu vlny EXP pro praní a sušení oděvů v automatické pračce, při jejíž aplikaci není používán škodlivý chlór. Díky tomu má vlna certifikát bluesign® - současný nejpřísnější ekologický standard při zpracování přízí.

  • Svetr je vybaven originál Windstopperovou podšívkou, dvěma kapsami a stahováním ve spodní části
  • Odepínatelná kapuca
  • Velikosti S-XXL
  • YKK zipy

 

Dvě tváře, které stály u zrodu této spolupráce.
Kapelník skupiny TheTapTap Šimon Ornest a paní Mahulena Pertlová,
která svým způsobem vede také jednu kapelu. Již 25 let řídí dobře sehraný orchestr jménem KAMA.

 

 

 


 

7. 10. 2015

Svetr KAMA 4082 ze 100% Merino vlny získal cenu Hanibal Czech Outdoor Award 2015.

I vy můžete vyhrát. Hlasujte v anketě ZDE

 


 

 25.9. 2015

 

 

 


24.9. 2015

Dnes se uskutečnilo setkání zástupců firem KAMA a DEERS s novináři řady českých médií. Je tu nová limitovaná kolekce ručně vyráběných šperků Deers aplikovaných na pletené výrobky KAMA.


 

6. 8. 2015

NEWSLETTER
Copyright © 2008 - 2017 Všechna práva vyhrazena Čepice a svetry KAMA
ShopSys - Tvorba e-shopů na míru!