Produkty

Info pro prodejce

B2B přístup

UPOZORNĚNÍ

Jste již zaregistrováni a nedostali jste tištěný katalog s kolekcí Kama 2012/2013? Pokud o něj máte zájem včetně dalších obchodních informací, napište nám Váš požadavek na email dvorak@kama.cz nebo info@kama.cz. Uvádějte, prosíme, vždy kompletní údaje Vaší firmy        včetně jména, příjmení, telefonu, fakturační a dodací adresy, IČ, DIČ. _______________________________________________________________________________

NOVINKA

 

Můžete se těšit na inovovaný vzhled a funkčnost našeho e-shopu www.kama.cz. Samozřejmostí pro prodejce je možnost nákupu online za VO ceny, kompletní přehled o objednávkách a nově i aktuální ukazatel stavu skladu. Více informací s nástupem sezóny 2012/13. _______________________________________________________________________________
 

Nabízíme Vám možnost velkoobchodní spolupráce

Máte-li, zájem o velkoobchodní spolupráci, kontaktujte nás, prosím, přes email

 

dvorak@kama.cz  nebo telefonicky na +420 776 237 518.

Do emailu prosím uveďte následující:

Stručně popište předmět a místo Vaší činnosti (např.: prodej sportovního zboží, outdoor, voda a turistika nebo dětská móda atd.) 

Způsob a místo provozování Vaší činnosti (např.: kamenný obchod, internetový obchod nebo jejich kombinace)

Přiložte nám k nahlédnutí kopii živnostenského listu nebo výpis z obchodního rejstříku a potvrzení o DIČ

Obratem budete kontaktováni.

_______________________________________________________________________________
 

Registrace a přístup obchodníka on-line

Mějte na paměti, že možnost registrovat se jako obchodník nakupující za VO ceny má na rozdíl od emailového nebo osobního styku tyto výhody:
Možnost rychlého a pohodlného nákupu s přehledem o okamžité dostupnosti požadovaného zboží. Pravidelné zasílání informací o novinkách a výprodejích.

_______________________________________________________________________________
 

Objednávky emailem

V případě, že objednáváte e-mailem na sklad@kama.cz, prosíme, uvádějte kompletní údaje Vaší firmy (fakturační a dodací adresu, IČ, DIČ)