Produkty

Běžecká čelenka Kama C97 - Canada

  • Již více jak 10 let dodáváme závodní a volnočasové čepice a čelenky reprezentantům CANADA NATIONAL BIATHLON TEAM. Díky kanadským špičkovým sportovcům, kteří si oblíbili kvalitu českého výrobku je Kama vidět mezi nejlepšími biatlonisty světa na všech závodech Světového poháru a Olympijských her. Naše výrobky pro vrcholové sportovce nejsou pouhými nosiči reklamy. Jsou to funkční výrobky z materiálů jako Lycra, Thermolite, Windstopper, které jsou průběžně testovány vrcholovými sportovci a upravovány podle jejich požadavků. Mají odladěné střihy, ploché švy, při použití Windstopperu chrání v čelní partii před prochladnutím, zároveň odvádějí pot a zůstávají suché. Tato exkluzivní kolekce je k dostání pouze v našem e-shopu.

  • Závodní čelenka
  • Lycra® je jemně elastická 
  • Ploché švy to je pohodlí a přiiléhavost
  • Výška 10 cm
Vybrat barvu / velikost

335 Kč Cena s DPH
Ks   Související zboží  


Velikosti
Materiál
Údržba
LYCRA® - elastické vlákno
www.lycra.com


Materiál skládající se z polyamidového mikrovlákna a elastického vlákna Lycra od firmy Invista. Pozoruhodná schopnost vlákna Lycra roztáhnout se a vrátit do původního stavu zlepšuje vlastnosti všech čepic a čelenek, v nichž je toto vlákno použito. Dodává jim pohodlí a volnost pohybu, čepice lépe padne a udržuje si svůj tvar.


Základní pravidla pro ošetření výrobků z vlnyPraní v ruce
- výrobek je vhodné prát v ruce ve vlažné lázni 30°C max. Poté jemně vyždímat a sušit ve vodorovné poloze, nejlépe na ručníku. Při máchání postupně snižujte teplotu lázně, aby nedošlo k vysrážení nebo deformaci.


Praní v pračce
- výrobek je možné prát v pračce. Používejte výhradně program na vlnu, který respektuje šetrnější praní (přiměřenou teplotu a snížený počet otáček při odstřeďování).


- používejte jemné prací prostředky určené na vlnu a to jak pro praní v ruce tak i v pračce.


- nesušte výrobek na topném tělese. Pokud topení přesáhne teplotu 30°C, (a to je zcela běžné) voda obsažená v úpletu se zahřeje taktéž nad 30°C a výrobek se srazí stejným způsobem jako při nevhodném praní.


Nepoužívejte aviváž!

Pozor!
Praní v teplejší vodě (víc než 30°C) a dlouhé mletí v pračce výrobek znehodnotí, úplet zplstnatí a srazí se. Takto znehodnocený výrobek nelze reklamovat.